Languotas sijonėlis su klostėmis V-XII klasė

Kaina: €50.00

Languotas sijonėlis su klostėmis  V-XII klasė

 

Klasikinis klostuotas sijonėlis V-XII klasių mergaitėms.

Derinkite jį prie pilko džemperio ar tamsiai mėlyno bomberio.

 

Priimami išankstiniai užsakymai. Pristatymas nuo birželio 4d.



DYDŽIŲ LENTELĖ
LinkedIn
Sudėtis ir priežiūra
50 %
CO (medvilnė)
15 %
PES (poliesteris)
30 %
VI (viskozė)
5 %
EL (elastanas)
Įprastas skambimo cilkas mašina. Skalbti ne aukštesnėje kaip 30℃ temperatūroje.
Lyginti žema temparatūra (iki 110℃), garinimas gali sugadinti audinį.
Baltini draudžiama (nerekomenduojama).
Draudžiama džiovinti elektrinėje džiovyklėje.
Pirkimas ir pristatymas
Pirkimas

Pirkti prekes “UnicornUniform“ internetinėje parduotuvėlėje galite:

1. Išsirinkti jums patinkančią prekę.

2. Pasirinkti dydį bei norimą kiekį.

3. Užsiregistruoti mūsų sistemoje ir patvirtinti savo užsakymą.

4. Apmokėti už prekes per El. bankininkystę (atsiskaitymai yra vykdomi per patikimą paysera.lt sistemą, kurios dėka būsite tiesiogiai nukreipti į pasirinktą banką).

5. Atlikti apmokėjimą.

6. Gauti informaciją el. paštu apie prekių statusą – tuime sandelyje arba užsakome gamybą.

7. Gauti savo prekę (-es) per Omniva paštomatą.

Mūsų internetinėje svetainėje radę Jums patinkančią prekę, pasirinkite reikiamą dydį ir norimą pirkti kiekį bei spauskite „Įdėti į krepšelį“.

Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą aprašymą – medžiagą, iš kurios gaminys pagamintas, priežiūros reikalavimus, taip pat išmatavimus.

Jei reikia daugiau informacijos, būtinai rašykite jurate@konin.lt arba skambinkite mums tel. 868651539

Kai pasirinkote prekes ką norėjote, eikite į "Prekių krepšelį". Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „Trinti“.

Jei viskas gerai, spauskite "Prisijungti ir pirkti" (jei perkate ne pirmą kartą) arba "Užsiregistruoti ir pirkti" (jei perkate pirmą kartą).

Registruojantis Jums reiks nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, miestą, pašto kodą (jį galite sužinoti adresu https://www.post.lt/pasto-kodu-ir-adresu-paieska ), telefoną, el.pašto adresą, slaptažodį.

Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ (o jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), eikite į "Apmokėjimo būdo" puslapį. Apmokėję per el. bankininkystės sistemą gaunate atsakymą „Sėkmingai gavome jūsų užsakymą“. Tuo metu mes gauname jūsų informaciją su užsakymu.

Gavus pavedimą, jei turime sandelyje siunčiame Jums per UAB "OMNIVA LT" kurjerių tarnybą, priklausomai kurį paštomatą pasirinkote. Jei tuo metu prekės sandelyje neturime, ją gaminame, gaminimo terminai nurodyti prie kiekvienos prekės atskirai, ir kai prekė pagaminta siunčiame ją Jums per UAB "OMNIVA LT" kurjerių tarnybą, priklausomai kurį paštomatą pasirinkote.



Pristatymas

Prekes pristatome bendradarbiaudami su siuntų pervežimo tarnyba UAB "Omniva LT".

Prekių siuntimo išlaidos automatiškai įrašomos į sąskaitą

Pristatymas Lietuvoje: pristatymas kainuoja € 3,50

Omniva LT kurjerių tarnyba pristato prekes į pirkimo metu Jūsų pasirinktą paštomatą, per 2-3 d.d. siunta laikoma paštomate iki 7 dienų.

Keitimas ir grąžinimas
Jei prekė netiko, ją galite grąžinti/pakeisti per 30 kalendorinių dienų. Grąžinamos/keičiamos prekės/prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.
Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
- Prekės nebuvo naudojamos (dėvimos, avimos ir pan.).
- Prekės nebuvo sugadintos.
- Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
- Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.).
- Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.

Prekės atsisakyti galite net ir tada, jei užsakymas dar nėra suruoštas. Tokiu atveju rašykite jurate@konin.lt arba skambinkite 868651539 Mes užsakymą atšauksime ir grąžinsime pinigus, jei jau spėjote apmokėti.

Jeigu gavote nekokybišką ar kelionės metu pažeistą prekę, kreipkitės į UAB „Konin“ komandą ir mes padėsime surasti Jums tinkamiausią sprendimą. Jūs nuspręsite ar prekę reiktų pataisyti, pakeisti prekę tokia pačia kokybiška preke, pakeisti kita preke ar grąžinti pinigus.

Grąžinimo adresas:
OMNIVA paštomato adresas
Omniva Vilniaus EXPRESS MARKET Jasinskio Paštomatas
J. Jasinskio g. 1, Vilnius 77765

Mes įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 14 dienų, nuo to momento, kai informuosite mus apie grąžinamą prekę. Gavę Jums netikusią prekę/prekes, pinigus grąžinsime pavedimu į sąskaitą, iš kurios apmokėjote arba į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Jeigu kyla neaiškumų dėl įsigytos prekės grąžinimo, daugiau informacijos galite rasti adresu http://www.vartotojucentras.lt. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Jei turite daugiau klausimų bei pageidavimų, būtinai rašykite jurate@konin.lt arba skambinkite 868651539.
Sekite mus Instagram